شرایط و قوانین سایت
 
خواهش میکنیم با دقت شرایط و قوانین سایت لذت ورزش را مطالعه فرمایید
 
1-نام و علامت تجاری لذت ورزش متعلق به این سایت می باشد و هرگونه کپی برداری از این سایت بدون ذکر منبع غیر قانونی بوده و قابل پیگیری میباشد.
 
2- صحت اطلاعات درج شده توسط کاربران هنگام عضویت و ثبت نام در این  سایت کاملا بر عهده خود شخص میباشد .و مسئولیت ناشی از درج هرگونه اطلاعات نادرست متوجه  خود کاربر میباشد وسایت لذت ورزش هیچگونه مسئولیتی در این قبال نخواهد داشت .
 
3-اشتباه وارد کردن اطلاعات و یا خالی گذاشتن فرم اطالاعات  منجر به عدم ارسال برنامه به کاربر میشود که سایت هیچگونه مسئولیتی در این باره نخواهد داشت.
 
4-مدت زمان تقریبی تنظیم و ارسال برنامه ها بین چهار تا هفت روز کاری می باشد در صورت طولانی تر شدن مدت انتظار کاربر گرامی لطفا شکیبایی پیشه کنید و از طریق لاین های ارتباطی ذکر شده درخواست خود را مجددا پیگیری نمایید.
 
5- کاربر گرامی پس از ثبت نام و طی شدن مراحل تنظیم برنامه حق لغو آن را ندارید.
 
6- شاگردان تعهد می نمایند مسئولیت صحت وسقم اطلاعات و داده هایی که در دوره وارد میکنند تماما با خود آن هاست از انجایی که این دوره بر اساس اطلاع رسانی در زمینه خدمات ورزشی و ارائه تمرینات ورزشی ساخته شده است مسئولیت صحت اطلاعات وارد شده توسط شما دوست عزیز من جمله سن / وضیعت سلامتی یا بیماری /سابقه ورزشی /سابقه پزشکی و مصرف دارویی و کلا هر آنچه که در قسمت فرم های مربوطه ارائه مینمایید با توجه به تعهد شما در این بند کاملا متوجه خود شماست و هیچ زیان و آسیب وارده به شما چه مستقیم و چه غیر مستقیم مسئولیتی را متوجه ما (وب سایت لذت ورزش ) نمیکند.